Piękna tapeta powinna umiejętnie łączyć design, funkcjonalność i najwyższej jakości materiał. Cechą wyróżniającą takie tapety jest ich współczesny charakter objawiający się w tworzeniu ich na zamówienie mogąc tym samym odpowiadać na różne potrzeby klientów i spełniać swoją funkcję jako element dekoracyjny wystroju każdej przestrzeni.

Londonart to marka tworząca tapety działając w oparciu o autentyczne rzemiosło w połączeniu ze współczesnymi projektami, komponując projekty unikalne i funkcjonalne zarazem. Każde zamówienie jest spersonalizowane, dlatego możliwe jest dopasowanie tapety do wnętrza- wielkości wzoru, jego umiejscowienie, możliwy jest jego obrót, lustrzane odbicie, a nawet zmiana kolorów. Dostępne są cztery różne typy wykończenia tapet: kanda, fabric, glass washable, glass for wet. Pierwsze dwie różnią się jedynie fakturą, ta druga przypomina w dotyku tkaninę. Pozostałe to tapety dedykowane do miejsc, gdzie jest wysokie ryzyko zawilgocenia, np. łazienki, kuchnie, przestrzenie publiczne, a wykończenie glass for wet nadaje się nawet pod prysznic. Jest to innowacyjne podejście do tapety jako uzupełnienia każdej możliwej przestrzeni wertykalnej, niezależnie od miejsca czy pomieszczenia może ona być pełnoprawnym elementem wystroju nadając wnętrzu unikalny charakter.

Wszystkie katalogi, kolekcje i najnowsze wzory dostępne są na stronie www.londonart.it oraz w naszym showroomie przy ul. Dunikowskiego 10 w Gliwicach.

Zapraszamy do kontaktu w celu stworzenia wizualizacji i wyceny.

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl