| B2B Jesteś Architektem · Projektantem wnętrz · Przedsiębiorcą → skontaktuj się z nami |
W związku z częstymi w bieżącym roku zmianami cen i asortymentu, niektóre dane na stronie mogą być nieaktualne. Prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności i wyceny.
Tinker easy chair Prostoria
Opis
Tinker easy chair Prostoria
Tinker od Prostoria to kolekcja krzeseł i stolików kawowych, łącząca minimalistyczny design z lekką, ażurową konstrukcją. Smukłe, metalowe ramy nadają formom subtelności, a ergonomicznie wyprofilowane siedziska zapewniają wygodę użytkowania. Stolik kawowy o prostej, geometrycznej sylwetce idealnie komponuje się z krzesłami, tworząc spójną i nowoczesną całość. Tinker to doskonały wybór do przestrzeni, gdzie liczy się elegancka prostota i funkcjonalność.
Wykonanie: metalowa konstrukcja malowana proszkowo na czarno, oparcie ze sklejki dębowej lub orzechowej, siedzisko obite tkaniną lub skórą
Prezentowana cena dotyczy fotela z dębowym oparcie obitego tkaniną z kategorii 200. W razie pytań prosimy o kontakt ze sklepem.
Projekt: Grupa 2020

Menu
